CNC Router Fiyatları

Cnc Router Fiyatları İle İlgili Detaylı Bilgiler

Cnc router fiyatları ile ilgili siz değerli müşterilerimize kısa bilgiler vererek aklınızda yer alan tüm soru işaretlerini ortadan kaldırmak istiyoruz. Cnc router fiyatları konusunda çok fazla telefonlar alıyoruz. Sizlere elimizden geldiğince net bilgiler veriyoruz. Bu yazıdan sonra yine aklınıza takılacak soru ve sorular olursa hiç çekinmeden sorabilirsiniz.

Bildiğiniz gibi cnc router yapmak için parçalar yurt dışından satın alınmaktadır. Yani dolar kuru etkili diyebiliriz. Biz firma olarak her zaman iyi ve siz müşterilerimizi düşünerek uygun fiyatlar vermek istesek de maalesef bizlerin elinde olmayan imkanlardan ötürü fiyatlarda bazen artmalar olabiliyor. Lütfen bu konuları da düşünerek bizlere yapıcı eleştiriler yaparsanız çok seviniriz. Cnc router makinelerinin fiyatları genelde sizlerin istediği ürünün özelliklerine göre belirleniyor. Net olarak bizlerden fiyat almak isterseniz iletişim kısmında yer alan telefon numaraları ile bizleri hiç çekinmeden arayabilirsiniz.

Cnc Router Almak İstiyorum

Cnc router satın almak istiyor ve karar veremiyorsanız sizlere yardımcı olmaya her daim hazırız. satilikcncrouter.com web sitemiz içerisinde birbirinden farklı özellikte bir çok cnc tezgah bulunmaktadır. Yeni bir cnc makine almadan önce kendinize sormanız gereken bazı sorular vardır bu sorulara kısaca bakacak olursak;

  1. Cnc makinem ile ne işleyeceğim
  2. Makinem ile ne kadar büyüklükte bir yüzeyi işleme ya da kesme yapacağım. Kısaca cnc ebatı ne kadar olacak.
  3. Makinemi ne kadar süre çalışır vaziyette bulunduracağım. Günde kaç saat çalışacak.
  4. Cnc tezgahı hobi amaçlı mı alıyorum yoksa ürün işleyip satıp para kazanmak için mi alıyorum

Evet yukarıda yer alan soruların ilk olarak cevaplarını bulmanız gerekiyor. Çünkü alacağınız cnc router özellikleri ile bu sorulara vereceğiniz cevapların birbiriyle tutarlı olması gerekiyor. Yazımızı daha fazla uzatmadan elimizde bulunan cnc tezgahların şu an ki fiyatları ile ilgili siz değerli müşterilerimize bilgiler verelim. Fiyatlarda ufak tefek artmalar ya da azalmalar olabilir. Yazının üst kısmında da söylediğimiz gibi bu artmalar ve azalmalar büyük oranda bizim elimizde olmayan durumlardan kaynaklıdır. Aklınıza takılan tüm sorular için lütfen iletişim sayfamızda yer alan telefon numaralarını kullanınız.

1) Mini Cnc Router 60 60×60 – 20cm ve Özellikleri

cnc router fiyatları mini cnc 60
Mini Cnc Router 60 Ve Fiyatı

2) Mini Cnc Router 80 80×80 – 20cm ve Özellikleri

mini cnc router 60 modeli ve fiyatı
Mini Cnc Router 80 Ve Fiyatı

 

3) Mini Cnc Router 100 100×100 – 20cm ve Özellikleri

Mini Cnc Router 100 Ve Fiyatı

4) Mini Cnc Router 150 100×150 – 20cm ve Özellikleri

Mini Cnc Router 150 Ve Fiyatı

5) Eko 150 120×150 – 20cm ve Özellikleri

büyük cnc özellikleri ve fiyatı
Eko 150 Büyük Cnc Router Özellikleri

6) Eko 210 120×210 – 20cm ve Özellikleri

Eko 210 Büyük Cnc Router Özellikleri

7) Eko 320 150×320 – 20cm ve Özellikleri

Eko 320 Büyük Cnc Router Özellikleri

8) Eko 280 210×280 – 20cm ve Özellikleri

Eko 280 Büyük Cnc Router ve Özellikleri

Evet yukarıda yer alan cnc  router fiyatları ile ilgili detayları net bir şekilde görebilirsiniz. Fiyatlara KDV dahil değildir. KDV oranı %18 olarak hesaplanır. Peşin ödemelerde %5 iskonto uygulanır. Ürünlerimiz stokludur ve teslim süresi maksimum 3 hafadır. Teslim süresini elimizden geldiğince daha kısa sürelere çekeriz. Bilgisayar fiyata dahil değildir.

Cihaz kurulu ve kulllanıma hazır bir şekilde teslim edilmektedir. Elektrik verip, bilgisayarınızı bağlayıp
kullanıma başlayabilirsiniz.Makine ile beraber 20 derslik eğitim CD’si, 1 adet kesici bıçak, pens ve pens kapağı ile 2 adet anahtar ve 8 adet parça bağlama aparatı da hediye edilecektir. Yine aklınıza takılan yerleri iletişim adresinden bizlere sorabilirsiniz.