Profesyonel Seri CNC Router

Satılık cnc router firması olarak elimizde bir çok seri cnc router modeli bulunmaktadır. Elimizde yer alan cnc makinelerinin özellikleri de birbiriyle farklıdır. Sizlere fikir vermesi açısından profesyonel seri cnc makinelerimiz ile ilgili kısaca bilgiler vermek istiyoruz.

  1. Mini Cnc Router 60 Modeli
  2. Mini Cnc Router 80 Modeli
  3. Mini Cnc Router 100 Modeli
  4. Mini Cnc Router 120 Modeli

Müşterilerimiz tarafından en çok tercih edilen cnc router modellerimiz yukarıda yer alan modellerdir. Bu modellerin ortak özelliklerine geçmeden önce kısaca farklarından bahsedelim.

Yukarıda isimleri verilen cnc makinelerin işleme ve kesim alanları farklıdır. Örnek vermek gerekirse mini cnc 120 modelinin net kesim alanı: 80x120cm – Dış ölçüler: 120x160cm iken mini cnc 100 modelinin net kesim alanı: 100x100cm – Dış ölçüler: 140x140cm şeklindedir. Ürünlerin ağırlıkları ise hemen hemen aynıdır ve 250 Kg civarındadır.

Profesyonel cnc router modellerimiz okullarda eğitim amaçlı kullanabilecek şekilde dizayn edilmişlerdir. Otomatik takım değiştirmeli, Servo sistem cnc makinelerimiz ile hızlı, hassas ve sorunsuz imalat yapabilirsiniz.

Ürünlerimiz otomatik takım değiştirmeli, servo sistemi ile cnc kapı motifi işlerinizi hiç olmadığı kadar hızlı ve sorunsuz yapabilirsiniz. Ayrıca cnc makinelerimiz reklam imalatına kadar her işte üstün performans gösterecek şekilde üretilmektedir.

Arge çalışmalarımız sonucunda ürettiğimiz cnc router modellerimiz endüstriyel ürünler kapsamındadır ve hediyelik eşya ve oyuncak üretiminde sıklıkla tercih edilmektedir.Bir çok yumuşak madeni(alüminyum,pirinç,bakır) işleyebilir, seri imalat ve prototiplemeye uygundur. Siz de yukarıda yer alan ya da farklı işlemler için yeni bir cnc makine almak isterseniz doğru adrestesiniz.